کارواش ها

امروزه صاحبان کارواش ها از استراتژی جدیدی برای توسعه و رونق کسب و کار خود استفاده می کنند. فرهنگ استفاده از بازاریابی پیامکی به طور روز افزون در حال رشد می باشد و اکنون کارواش ها نیز از این خدمات بهره می برند. امروزه استفاده از سامانه ارسال اس ام اس به گونه ای همه گیر شده است که باور اینکه اکنون کارواش ها نیز از این سرویس استفاده می کنند نیز در ابتدا برای ما سخت بود. مزایای و منفعت های استفاده از بازاریابی پیامکی به حدی زیاد است که استفاده نکردن از آن در یک تجارت، اشتباه بزرگی محسوب می شود. در این مطلب برایتان توضیح خواهیم داد که کارواش ها برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان چگونه از بازاریابی پیامکی استفاده می کنند.

پیشنهادی که نمی توان آن را رد کرد

کارواش ها برای جذب مشتریان بیشتر، خدمات کامل خود را از طریق اس ام اس به مشتریان پیشنهاد می دهند. این پیشنهادها شامل تخفیف های مدت داری هستند که هزینه ی ارائه خدمات کامل کارواش را بسیار پایین می آورند و هدف آنها جذب مشتریان بیشتر برای کارواش ها است. در گذشته، راه مناسبی برای مطلع کردن و خبر دادن به مشتریان درباره تخفیف ها و پیشنهادات ویژه وجود نداشت. اما با توسعه و رونق بازاریابی پیامکی، کارواش ها می توانند همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشند و آنها را از جدیدترین قیمت ها و اطلاعیه ها مطلع سازند. این تخفیف ها می توانند کسب و کار کارواش ها را در روزهای خلوت و کم مشتری بهبود بخشند. تنها کافیست که با استفاده از پنل اس ام اس کارواش خود، به مشتریانتان پیامک ارسال کنید.

کوپن های تخفیف پیامکی

این نوع کوپن های تخفیف، مشتریان را مجبور می کنند که حتما به کارواش شما سر بزنند تا وسیله ی نقلیه خود را تمیز کنند. متخصصان بازاریابی، ارائه ی کوپن های تخفیف به مشتریان را راهکاری بسیار هوشمندانه تلقی می کنند. به طور کلی، کارآیی کوپن های تخفیف پیامکی این است که در مهلت خاصی به افرادی که پیامک به دست شان رسیده است، تخفیف ویژه ای می دهند. مثلا: ۱۵% تخفیف جهت واکس و پولیش. مشتریان جهت دریافت این سرویس و خدمات شما باید پیامک خود را به مسئولان کارواش نشان دهند. حتی اگر مشتریان برنامه ای برای تمیز کردن خودروی خود نداشته باشند، با دیدن تخفیف های شما، حتما به کارواش شما مراجعه خواهند نمود.

۱۵% تخفیف جهت واکس و پولیش خودروی شما – کارواش استار

پیامک های یادآوری و اطلاعیه های ویژه

سامانه ارسال پیامک کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. کارواش ها با استفاده از ارسال اس ام اس، نکات بسیاری را به مشتریان خود یادآوری می کنند. این نوع پیامک ها وجود کارواش شما را به مشتریان یادآوری می کند و آنها را ترغیب می کند که به کارواش شما سر بزنند. همچنین، از پنل اس ام اس می توان برای ارسال اطلاعیه ها و اخبار جدید به مشتریان استفاده نمود. اگر تغییراتی را در کارواش خود بوجود آورده اید، اگر نرخ قیمت های خود را تغییر داده اید، اگر سرویس جدیدی را راه اندازی نموده اید می توانید با ارسال یک اس ام اس مشتریان خود را در این باره آگاه سازید. همچنین شما می توانید مشتریان خود را از وضعیت آب و هوایی آگاه کنید و از آنها دعوت نمایید تا پس از روزهای بارانی یا برفی به کارواش شما مراجعه کنند.

آخرین باری که خودروی خود را به کارواش برده اید یا به یاد دارید؟ امروز به کارواش استار مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

بازاریابی پیامکی ابزاری بسیار مناسب جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد. بازاریابی پیامکی می تواند به راحتی کارواش کوچکی را به یکی از معروفترین کارواش های شهر تبدیل کند. در آینده، مطمئنا شاهد استفاده های جدید و خلاقانه ای از سامانه ارسال پیامک توسط کارواش ها خواهیم بود.

 

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۰۳۳۷۳ تماس بگیرید.